ZBOŽÍ V AKCI


OBCHODNÍ INFORMACE » DODACÍ PODMÍNKY

Zasílání přepravní službou - ČR:

Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou zasilkovna.cz, případně PPL. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky. Zboží je odesláno do dvou dnů od přijetí objednávky. Zpravidla do druhého dne.

Poštovné dle zvolené přepravy

Osobní odběr:

Zboží může převzít kupující nebo  jím zastoupená osoba. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem. Osobní odběr je pouze po předchozí dohodě po domluvě a na místě určeném prodávajícím.

 

Platební metody:

Převodem - platba předem


Kupující, který je podnikatelem, je povinen (kupujícímu, který je spotřebitelem, je tento postup doporučen), aby bezprostředně při dodání překontroloval spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@infinityhry.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat faxem, e-mailem, nebo poštou prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dává však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.